Par mums

Mediapark tika dibināts Viļņā, Lietuvā, 2010. gadā ar mērķi izstrādāt modernus, viegli lietojamus web un mobilos risinājumus. Mēs esam paplašinājuši komandu ar pieredzējušiem un aizrautīgiem cilvēkiem, kuri strādā gan Lietuvā, gan Latvijā, gan arī Kaļiņingradā.

Piedzīvojumi

Vismaz reizi gadā mūsu komanda dodas kopīgās brīvdienās - slēpot Itālijā, ķert sauli Kiprā, doties pārgājienā Gruzijā vai izpētīt ielejas Turcijā.

Cermatas kalns, Velēnas kantons, Šveice

Lai attīrītu prātu un ieelpotu svaigu gaisu, mēs devāmies uz ikgadējo braucienu uz kalniem, taču pirmo reizi devāmies uz Šveici. Apmeklējām slaveno Matterhorn kalnu, kuru bieži uzskata par iedvesmu Toblerone šokolādes trijstūra formai.

2019

Odesa, Ukraina

Odessa bija pārsteidzoša pieredze un lieliski pavadīts laiks! Atpūta 5* viensīcā ar delfināriju, SPA, nakts izklaides parka apmeklējums un pazemes tuneļu ekskursija.

2018

Chamonix Mont Blanc, Francija

Komandas saliedēšanās mākoņos - lūk tā mēs aprakstam Mediapark komandas ceļojumu uz Francijas Alpiem un augstāko kalnu Eiropā. Pavisam tradicionāls slēpošanas ceļojums vienoja kolēģus jaunu piedzīvojumu un virsotņu apgūšanā.

2018

Maroka

Mums bija iespēja sajust vietējo dzīvi Marakešas vecpilsētā Medinā. 40 kamieļu karavāna mūs nogādāja Sahāras tuksnesī, kur mēs pavadījām nakti, guļot zem zvaigznēm un vakariņās ēdām svaigas zivis no visvējainākās pilsētas Essaouira.

2017

Canazei, Itālija

Apbruņojušies ar slēpošanas ekipējumu, mēs devāmies iekarot Itālijas Alpus! Mēs bijām sajūsmā par skatu uz baltajām kalnu virsotnēm virs mākoņiem un vēl sajūsminātāki par jaunajiem slēpošanas trikiem, ko iemācījāmies.

2017

Batumi, Gruzija

Visi 100 kolēģi no pieciem ofisiem devās kopīgā ceļojumā uz Gruziju. Mēs devāmies 10km pārgājienā augšup pa kalniem, lai redzētu Makhuntsefti ūdenskritumu un vērojām saulrietu Batumi pludmalē.

2016

Dimaro, Itālija

Ainava ar Alpu kalnu baltajām virsotnēm, zilajām debesīm un iespēju izvēlēties starp 80 slēpošanas trasēm! Par laimi mēs visi mājās atgriezāmies sveiki un veseli!

2015

Kemer, Turcija

Viļņas un Mogiļevas komandas devās kopīgā piedzīvojumā pirmo reizi. Kemerā bija iespēja piedzīvot ekstrēmu Safari uz degošā kalna un snorkelēšanu alās.

2015

Ayia Napa, Kipra

Četras dienas paradīzē. Tropisks karstums, smilšainas pludmales, lēkšana dzidrā jūrā no jahtas jumta, orientēšanās spēles un ballēšanās - viens no visspilgtāk atmiņā palikušajiem ceļojumiem.

2014

Sardīnija, Itālija

Visa viesnīca tikai mums! Baltas smiltis, kristāldzidrs ūdens, itāļu ēdiens un dzērieni. Četras dienas nebija pietiekami, tādēļ noteikti brauksim vēl!

2013

Gruzija

Pirmais Mediapark komandas ceļojums. Daudz jaunas pieredzes un piedzīvojumi dodoties pārgājienā pa satriecošo Gruziju un, protams, vīna degustēšana.

2012